Dispozice ubytování

V našem penzionu najdete celkem 4 apartmány pro celkem pro 11 osob. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem a satelitní TV. Přípojení na internet prostřednictvím wifi poskytujeme zdarma.

Jednotlivé apartmány je možné pronajímat dohromady i samostatně. Všechny apartmány mají vlastní venkovní posezení s možností grilování nebo jen tak pro večerní pohodu.

Apartmán č. 1

Náš apartmán č. 1 je určen až pro 5 osob. Najdete zde dvě samostatné ložnice, vlastní sociální zařízení, a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Kuchyně je vybavena standardně ledničkou, mikrovlnnou troubou, dvoukolovým vařičem a rychlovarnou konvicí. Součástí vybavení je samozřejmě i potřebné nádobí.

Fotogalerie – Apartmán č. 1


Apartmán č. 2

Apartmán č. 2 pohodlně ubytuje 3 osoby. Součástí je jedna samostatná ložnice a podobně jako u první varianty je součástí apartmánu sociální zařízení, obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyní.

Fotogalerie – Apartmán č. 2


Apartmán č. 3

Třetí apartmán je také určen pro 3 osoby a jeho součástí je samostatná ložnice a plnohodnotné vybavení jako v předchozích případech. Ještě jednou podotkneme, že všechny ubytovací jednotky mají vlastní venkovní posezení s možností grilování.

Fotogalerie – Apartmán č. 3


Apartmán č. 4

Třetí apartmán je také určen pro 4 osoby a jeho součástí je samostatná ložnice a plnohodnotné vybavení jako v předchozích případech. Je zařízen původním vybavením, samozřejmostí je přímý vstup na venkovní posezení i do společenské místnosti.

Fotogalerie – Apartmán č. 4


Společenská místnost v přízemí Penzionu U Kůdelků je velmi prostorná, s krbem, TV, počítač s možností připojení na internet.

Kontakt

Penzion u Kůdelků
Podhradí 43
763 26 Luhačovice
Tel: +420 723 306 342
Tel: +420 723 601 718
Mail: ukoudelku@email.cz
Web: www.luhacovicepenzion.com

Partnerský penzion

Luhačovice | Penzion Jarmilka
Podhradí 43
763 26 Luhačovice
Tel: +420 723 306 350
Tel: +420 602 507 640
Mail: reznicek.ant@seznam.cz
Web: www.luhacovice-penzion.com